Popularny w Polsce legalny bukmacher Totolotek w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom bonus powitalny 100% za dokonanie pierwszej wpłaty. Gracz łącznie może posiadać nawet 2098 PLN już na start.

Bonus powitalny Totolotek

Bonus powitalny Totolotek

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Totolotek.

Krok pierwszy jaki trzeba dokonać w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Założyć konta można jedynie na oficjalnej stronie bukmachera www.totolotek.pl.

Proces zakładania konta nie zajmie typerowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Bonus do 1000 PLN za pierwszą wpłatę od bukmachera Totolotek.

Warto mieć jest na uwadze fakt, że pierwsza wpłata u legalnego bukmachera Totolotek jest objęta promocją. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest jedynie od wpłaty jaką gracz wpłaci:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 600 PLN. W formie bonusu powitalnego otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Warto jest wiedzieć, ze środki znajda się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher Totolotek dokona zaksięgowaniu depozytu.

W ramach bonusu powitalnego każdy użytkownik może otrzymać maksymalny bonus o wartości 1000 PLN.

bonus bez depozytu od sts

Aplikacja Mobilna. Bonus na start od bukmachera Totolotek

Użytkownik, który dokona zainstalowaniu aplikacje mobilnej bukmachera Totolotek i dokona przez nią wpłaty otrzyma darmowe środki w wysokości depozytu.

Maksymalna kwota jaka zostanie przyznana przez bukmachera Totolotek to 49 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Totolotek za darmo

Póki co legalny bukmacher Totolotek nie oferuje graczom żadnego kodu promocyjnego na start. Jak taki się pojawi to jak najszybciej jak to możliwe zostanie on opublikowany na naszej tronie.

Warto jest mieć na uwadze, że inaczej sytuacja wygląda u bukmachera STS. Ten operator oferuje graczom na start bonus powitalny, w którym to na start można otrzymać:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że gracz wpisz kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji powyższych bonusów.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za aktywność od eTOTO na NBA i NHL
Następny artykułDarmowe bonusy za aktywność dla każdego gracza od LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.