Specjalną ofertę powitalną wszystkim graczom przygotował legalny bukmacher eFortuna. Wszyscy użytkownicy już na sam początek swojej przygody u wspomnianego operatora mogą otrzymać bonus o łącznej wartości 2230 PLN.

Do 2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

Do 2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

Na chwilę obecną wszyscy nowi gracze na start mogą skorzystać z następujących bonusów: bonus za rejestrację 20 PLN w dodatku bez wpłaty własnej, premię równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces jest prosty i nie zajmie nikomu zbyt większych problemów.

Kod bonusowy w Fortunie

Istotnym czynnik jest to, żeby dokonać odblokowania pakietu powitalnego. Dokonać to można wyłącznie poprzez zrealizowanie prostego kroku. A mianowicie wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas ten gracz, który przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych otrzyma w gratisie 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku te środki znajdą się na kontach graczy bez wpłaty własnej.

Premia 100% za wpłatę własną do 2000 PLN:

Zakłady bukmacherskie Fortuna zwiększa depozyt wszystkim graczom. Każdy typer po dokonaniu pierwszej wpłaty może liczyć na dodatkowe środki. A dokładnie mówiąc premię równowartości depozytu do 2000 PLN:

Przykład: Typer dokonał wpłaty w wysokości 1600 PLN. Taką sama wartość, ale jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie użytkownika.

bonus bez depozytu od sts

Zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty wszyscy użytkownicy będą mogli skorzystać również z pierwszego zakładu bez ryzyka. A promocją objęte są wszystkie kupony i zdarzenia, jakie są dostępne u bukmachera Fortuna.

Kupon okazał się wygrany? To wspaniale. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku, gdy faworyci Cię zawiodą użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot stawki, a maksymalnie może on wynieść nawet 210 PLN.

Gra bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna:

Na uwadze również warto jest mieć to, ze każdy gracz ma prawo obstawiać mecze bez podatku u bukmachera Fortuna i to przez całą dobę.

Bowiem udział w promocji „Happy Hours” bierze każdy zakład AKO lub MAXIKOMBI, na którym znajdują się minimum trzy zakłady. Jeśli okażą się one wygrane to, automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 14%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy na pokera online w STS. Premia do 50 PLN
Następny artykułDarmowe bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.