Legalny bukmacher TOTALBet oferuje nowym graczom największy bonus powitalny z wszystkich operatorów, ponieważ maksymalnie na koncie gracza może trafić nawet 5000 PLN i to bez żadnych „haczyków”.

Bonus do 5000 PLN na start dla nowych graczy TOTALBet

Bonus do 5000 PLN na start dla nowych graczy TOTALBet

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TOTALBEt.

Podstawowa czynność tej promocji jest to założenie konta. Można to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i co istotne nie zajmie zbyt wiele minut każdej osobie.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera TOTALBet

Nie można jednak zapominać o tym, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Dzięki niemu bukmacher TOTALBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.

betclic kod promocyjny

Po tym jak gracz dokonał rejestracji konta oraz przeszedł pomyślnie weryfikację danych może dokonać już pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocja.

Wysokość otrzymanych środków od legalnego bukmachera TOTALBet jest uzależniona od wpłaconej kwoty. Minimalna kwota depozytu to 10 PPLN. Maksymalnie każdy gracz może otrzymać nawet 5000 PLN!

Po tym jak gracz dokonał pierwszej wpłaty może już korzystać z pełnej usług bukmachera TOTALBet. Jest z czego wybierać, ponieważ oferta zakładów bukmacherskich jest bardzo bogata.

Z pewnością dobrą wiadomością jest to, że już po dokonaniu jednokrotnego obrotu depozytu legalny bukmacher TOTALBet odblokuje już cześć bonusu.

Darmowy freebet za rejestrację od bukmachera TOTALBet.

Legalny bukmacher TOTALBet oferuje na start darmowego freebeta o wartości 10 PLN za rejestrację konta oraz poprawną weryfikację danych.

Istotne w tym wszystkim jest to, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł1028 PLN bonusu od bukmachera Totolotek na start
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wpłatę o 50%. Bonus do 400 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.