BetClic oferuje najwyższy Cashback z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, ponieważ wynosi on, aż do 550 złotych. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD550”.

Kod promocyjny na bonus do 550 złotych u bukmachera BetClic

Kod promocyjny na bonus do 550 złotych u bukmachera BetClic

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera w Polsce.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie bukmachera www.BetClic.pl.

Każdy gracz bez żadnych problemów założy konto, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

BetClic kod promocyjny za darmo

Gracz, który chce skorzystać z Cashbacka koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to wykonać. Użytkownik już później takiej możliwości nie będzie posiadał.

bonus bez depozytu od sts

Pozostaje następnie graczowi dokonanie już pierwszego depozytu i zagranie kuponu.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie, ponieważ mogą pochodzić one z dowolnej dyscypliny, ponieważ bukmacher BetClic dopuszcza wszystkie typy z swojej oferty. Użytkownik również sam sobie wybiera stawkę zakładu.

Kupon jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranego zakładu typer otrzyma zwrot całej stawki, który to może wynieść nawet 550 złotych.

BetClic Polska

Bukmacher BetClic w Polsce posiada w swojej ofercie bardzo ciekawe akcje dla swoich graczy, w których to można otrzymać darmowe bonusy za obstawienie spotkań.

Gracze również mogą skorzystać z aplikacji mobilnej i TV BetClic, a można tam bez żadnych limitów i ograniczeń dostępne są wydarzenia sportowe i to na żywo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 30 PLN za obstawienie meczy dla każdego gracza od STS.
Następny artykułDarmowe bonusy na Premier League. Gotówka dla każdego gracz od BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.