Typujesz zakłady z tenis? To niewątpliwie oferta bukmachera Betclic jest prosto Ciebie. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Pewne 40 PLN od bukmachera Betclic na tenis.

Pewne 40 PLN od bukmachera Betclic na tenis.

Sezon tenisowy trzeba powiedzieć, że się rozkręca. W dodatku obecnie rozgrywany jest pierwszy w tym sezonie turniej wielkoszlemowy – Australian Open.

To sprawiło, że bukmacher Betclic Polska oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bezpiecznego kuponu. Chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl do 14 lutego do godziny 23:59.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

W promocji „Bezpieczny zakład” kwalifikuje się wyłącznie kupon AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowy o kursie całkowitym nie mniejszym niż 5.00. Obowiązkowo na nim musi znajdować się minimum pięć typów, ale wszystkie muszą być z tenisa. Zdarzenia mogą podchodzić z dowodnego turnieju i w dodatku z oferty przedmeczowej i na żywo.

bonus bez depozytu od sts

Jeśli faworyci Cię zawiodą to mała strata. Otrzymasz od bukmachera Betclic Polska online zwrot kwoty za jaką został zawarty kupon. Maksymalnie może ona wynieść nawet 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic:

Użytkownik, który wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym u bukmachera Betclic Polska online dokona aktywacji Cahsbacku.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTygodniowy Cashback w STS. Pewne 50 PLN dla typerów
Następny artykułPewny bonus dla graczy od Fortuny na Bet on Games
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.