Bukmacher STS posiada w swojej ofercie w pełni legalne gry karciane online. Dostępne są tam takie gry karciane, jak poker, bakaret oraz wojna. Typerzy, którzy grają w te gry mogą liczyć co tydzień na bonus za przegrane zakłady o wartości nawet do 25 złotych.

Kasyno online bonus

Poker online bonus w STS

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który ma aktywne konto u bukmachera STS online oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN w Betgames” dostępna jest do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Nie można zapominać, że do tej koniecznie gracz musi dołączyć. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Po spełnieniu tych warunków gracz może już zagrać kupon lub kupony. W ramach tej oferty kwalifikacja się wyłącznie zakłady SOLO, na których to mogą znajdować się wyłącznie zakłady z Betgames, czyli taki gier jak:

  • poker
  • wojna
  • bakaret

Trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu jest dowolna, ale w promocji nie bierze udziału żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Na koniec okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona ,wydania stawek i przyzna bonus 10% za przegrane zakłady:

Przykład: Łączna suma stawek za przegrane zakłady wyniosła 100 złotych. W zamian gracz otrzyma bonus o wartości 10 złotych.

Każdy użytkownik co tydzień może otrzymać jeden bonus, który maksymalnie może wynieść 25 złotych.

BetFan: Kod promocyjny 2020 za darmo

Betgames: 20 złotych od STS

Inna promocja bukmachera STS na Betgames to „Bezpieczne 20 złotych„. Ta akcja polega na zagraniu kuponu SOLO lub AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.90. Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z Betgames.

W razie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki w wysokości 20 złotych. Promocja objęty jest pierwszy zakład każdego dnia.

STS: Kod promocyjny 2020

Nowi gracze mogą zacząć granie u bukmachera STS online za pewne 29 złotych bez dokonywania depozytu. Wystarczy, że typer dokona rejestracji konta online i wpiszą kod promocyjny „BETONLINE”.

Poza tym ten bukmacher STS nagradza graczy za dokonanie pierwszej wpłaty. Wówczas bonus może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSkoki narciarskie. Większe wygrane u bukmachera Fortuna o 14%.
Następny artykułTurniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.