Na bonus o wartości 30 złotych może liczyć każdy gracz bukmachera STS. Pod warunkiem, ze na przestrzeni jednego tygodnia dokona obrotu na kwotę minimum 200 złotych i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

30 złotych dla każdego od STS

30 złotych dla każdego od STS

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja „Extra 30 PLN” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, które trwają od każdego poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy do niej zapisać. Dokonać tego można jedynie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następne w zakładce w tej akcji.

Trzeba mieć na uwadze, że w ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady typu SOLO lub AKO, a kurs łączny ich nie może być mniejszy niż 1.85.

Na kuponie mogą znajdować się wszystkie zdarzenia, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

BetClic. Kod promocyjny za darmo

Stawka każdego zakładu jest dowolna, lecz nie biorą udziału w niej zakłady zawarte za środki bonusowe.

Premia o wartości 30 złotych trafi na konta gracza pod warunkiem, że gracz dokonał łącznego obrotu minimalnego 200 PLN w czasie jednego etapu, a jego kupony spełniają powyższe warunki promocji.

Każdy gracz na przestrzeni jednego etapu może otrzymać jeden bonus.

Darmowy freebet za rejestrację bez depozytu

Zakłady bukmacherskie STS oferują każdego graczowi, który dokona rejestracji konta online oraz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” darmowy bonus o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania depozytu. Polski bukmacher zastrzegł jednak, że STS kod promocyjny wpisać można jedynie podczas zakładania konta online.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie użytkownika po tym jak dokona on depozytu, a maksymalnie on może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?
Następny artykułBetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.