Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher STS na Betgames. Wystarczy obstawiać takie gry, jak poker wojnę i bakarat, aby oprócz wygranej otrzymać dodatkowe środki. Bonus nawet do 50 PLN.

Legalny poker w Polsce. Bonus dla graczy do 50 PLN w STS

Legalny poker w Polsce. Bonus dla graczy do 50 PLN w STS

Nie da się ukryć, że usługa Betgames cieszy się bardzo dużą popularnością. Nie się czemu dziwić, ponieważ można grać tam legalnie w dodatku za prawdziwe pieniądze chociażby w pokera, wojnę, czy bakarat.

Użytkownicy, którzy korzystają już z wspomnianej usługi mogą skorzystać z oferty promocyjnej „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie”, która oczywiście dostępna jest na stronie www.STS.pl i trwa do 19 lipca do godz. 23:59.

Bonus do 50 PLN na pokera dla graczy

W ramach wspomnianej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze, czyli popularnie nazywane SOLO. Muszą one w dodatku spełniać dwa następujące warunki. Pierwszy z nich, to kurs zakładu nie może być mniejszy niż 2.00 i tylko kwalifikują się zdarzenia z Betgames. A trzeba powiedzieć, że w wspomnianej usłudze są dostępne, takie gry, jak:

  • poker
  • wojna
  • bakarat
bonus bez depozytu od sts

Na koniec promocji zakłady bukmacherskie STS dokonają zsumowania stawek za wszystkie wygrane zakłady, które spełniają powyższe warunki promocji i następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Kwota wszystkich zakładów wygranych zawarte w usłudze Betgames wyniosła 350 PLN. Gracz poza wygraną gotówką otrzyma premię o wartości 35 PLN.

Nadmienić jest warto, że każdy użytkownik ma prawo otrzymać jeden bonus, którego maksymalna wartość nie może być większa niż 50 PLN.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera STS:

Łączny bonus powitalny dla każdego gracza u bukmachera STS to, aż 1229 PLN. I na taką wartość może liczyć każdy użytkownik który podczas rejestracji konta wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE. To sprawi, że automatycznie dokona aktywacji następujących bonusów:

  • pewne 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premii równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Ci gracze, którzy regularnie obstawiają mecze u legalnego bukmachera STS mogą co tydzień liczyć na darmowe bonusy. Śmiało można powiedzieć, że jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u bukmachera eFortuna
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna na bonus do 2230 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.