Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi extra promocję „Bonus od depozytu”, w której to można otrzymać darmowe środki i to niezależnie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

„Bonus od depozytu” w STS

„Bonus od depozytu” w STS

Wspomniana akcja promocyjna „Bonus od depozytu” spowodowana jest powrotem na boiska piłkarzy PKO Ekstraklasy. W najbliższej serii pojedynków trzeba przyznać, że emocji nie powinno zabraknąć, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących starć, jak m.in. Lechia vs Arka, czy też Lech vs Legia Warszawa.

Promocja „Bonus od depozytu” dostępna jest każdemu graczowi, który posiada konto w serwisie STS w dniach od 28 do 31 maja do godz. 23:59.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie do tej akcji trzeba się zapisać poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czym następnie gracz nacisknąć przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Bonus od depozytu”.

Pewne 50 PLN dla każdego gracza

Następnie gracz musi dokonać już swojego pierwszego depozytu o wartości co najmniej 50 PLN. Kolejny krok jest to już zagranie zakładu AKO lub SOLO za kwotę minimalną 25 PLN.

Wymagane jest przez bukmachera, że na zakładzie obowiązkowo musi być minimum jeden typ z rozgrywek dwudziestej siódmej kolejki PKO Ekstraklasy. Minimalny kurs tego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.85.

betclic kod promocyjny

Twój zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie, a do tego gracz otrzyma premię o wartości 50% dokonanego depozytu. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na bonus w kwocie 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Jak dobrze wiadomo wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są obecnie nieczynne. Doprowadziło to wszystko do tego, że gracz, który chce obstawiać mecze może to jedynie zrobić online.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi już na sam początek, gdzie to można otrzymać następujący pakiet startowy:

  • bonus w kwocie 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia za pierwszy depozyt do 1200 PLN

Gracz na te wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć wyłącznie, wtedy gdy wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic z pulą 30 000 PLN.
Następny artykułEkstra 35 PLN za grę LIVE! Darmowe środki codziennie dla typerów u bukmachera STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.