Ciekawą ofertę promocyjną swoim graczom przygotował bukmacher BetClic, w której to przyznaje darmowy bonus do 60 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponów.

Darmowe bonusy za aktywność u bukmachera BetClic

Darmowe bonusy za aktywność u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zwariowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Należy pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic jeszcze przed zagraniem kuponu pierwszego kuponu promocyjnego. Akcja promocyjna trwa do 4 sierpnia do godziny 23:59.

W tej promocji biorą udział kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których dozwolone są zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo. Jednak trzeba pamiętać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka minimalna za jaką musi zostać zagrany kupon to 20 PLN.

Z tej akcji warto jest wiedzieć, że są wykluczone automatycznie wszystkie kupony systemowe oraz zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny

Gracz, który spełnia powyższe warunki akcji może liczyć na darmowe bonusy i to niezależenie od rozliczenia kuponów:

  • za 5 – 9 kuponów bonus 25 PLN
  • za 10 lub więcej kuponów 60 PLN

Środki bonusowe znajdą się na koncie gracza w dniu 5 sierpnia.

BetClic kod promocyjny na start:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Betclic przyznaje Cashback na start. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta. I jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłka nożna większe wygrane o 50% u bukmachera BetClic
Następny artykułBonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.