Już w najbliższą niedzielę, tj. 1 marca zostanie rozegrane El Classico, czyli pojedynek pomiędzy Realem Madryt z FC Barceloną. Z tym pojedynkiem bukmacher STS przygotował promocję graczom z pulą nagród 10 00 złotych.

El Classico 2020 – bonus od bukmachera STS

Bonus na El Classico od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracz do tej promocji musi się zapisać poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej promocji.

W ramach tej oferty kwalifikuje wyłącznie kupon SOLO, na którym to musi znajdować się wyłącznie typ na dokładny wynik pojedynku pomiędzy Realem Madryt z FC Barceloną.

Pierwsze spotkanie w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się bezbrakowym remisem. Obecnie w nieco lepszej dyspozycji znajduję się Duma Katalonii. Jednak jak historia nas nauczyła wszystkie statystyki trzeba odłożyć na bok.

betclic kod promocyjny

Każdy typer w ramach tej oferty może zagrać maksymalnie pięć zakładów, ale stawka każdego z nich musi wynosić równo 15 PLN. Natomiast z tej oferty wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady zawarty za środki bonusowe.

Typerzy, którzy popranie wytupują przebieg potkania pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną to oprócz wygranej podzielą się pulą nagród, która wynosi 10 000 złotych.

Kod promocyjny u bukmachera STS 2020

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS, a dodatkowo wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma zamian 29 złotych 29 złotych i to bez dokonywania depozytu.

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na kolejną premię, można ona wynieść nawet 1200 złotych. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCombi Crush, czyli 50 złotych od Betclic na Ligę Mistrzów i Ligę Europy.
Następny artykułSkoki narciarskie. Większe wygrane u bukmachera Fortuna o 14%.
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.