Ciekawą promocje dla swoich typerów wprowadza bukmacher TOTALBet – „Dookoła Świata”, gdzie w związku z rozgrywkami Copa America, Mistrzostwa Europy U21 oraz Puchar Narodów Afryki rozdaje dla swoich typerów bonus w wysokości 10 PLN. I tak codziennie!

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

Oferta skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet.

Promocja trwa do 19 lipca do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie kupony pojedynczego bądź wielozdarzeniwoego, na którym będzie znajdować się minimum jednego zdarzenie z oferty bukmacher przedmeczowej lub na żywo z rozgrywek Copa America, Mistrzostwa Europy U21 oraz Puchar Narodów Afryki.

Jednak należy pamiętać, że bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kuponu nie był mniejszy niż 2.00.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon musi wynieść dokładnie 49 PLN.

Z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane z wykorzystaną opcją Cash-out bądź zakłady specjalne.

Darmowy bonus u bukmachera. kod promocyjny BETONLINE

Należy jednak pamiętać, ze kupon musi zostać zagrany w dzień trwania promocji i zostań rozliczony do 48 godzin od momentu zawarcia kuponu.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera bonus w wysokości 10 PLN i tak codziennie. Przykładowo gracz zagra 10 kuponów otrzyma 100 PLN. Bonus trafi na konto typera do 48 godzin od momentu zakończenia ten akcji.

Bonus bez depozytu

Bukmacher TOTALBet zachęca do rejestracji nowych graczy, dla których oferuje darmowy bonus w wysokości 10 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Natomiast gracz, która dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus w wysokości do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMniejsze przegrane na sporty wirtualne w weekend u bukmachera Fortuna
Następny artykułBonusy na weekend u polskich legalnych bukmacherów
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.