W pełni legalny bukmacher w Polsce BetClic oferuje najnowsza promocję swoich graczom – Cashback. Podczas tej promocji operator oferuje zwrot stawki w razie przegranego pierwszego kuponu, gdzie można maksymalnie otrzymać nawet 500 PLN.

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Warto jest wiedzieć, ze BetClic działa już w Polsce legalnie, wiec granie u niego jest w pełni legalne z polskim prawem i żadne konsekwencje karne nie grążą!

Na start ten bukmacher oferuje swoim graczom Cashback, czyli jeżeli Twój kupon okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki!

Z tej oferty mogą skorzystać gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic. Jeżeli jeszcze nie masz konta u tego operatora to warto je założyć na stronie internetowej. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy wpisać podstawowe dane.

Konieczne jest wpisanie również kodu promocyjnego podczas rejestracji. Aktualny to „KOD500”. Warto jest pamiętać, że można wpisać go jedynie podczas zakładania konta.

Kolejne dwa kroki to wpłata gotówki, a następnie dokonanie zagrania kuponu.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Jeżeli pierwszy kupon zagrany okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Oferta powitalna BetClic:

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora mogą w pełni legalnie korzystać i to na żywo z TV BetClic, gdzie można oglądać wydarzenia sportowe.

Dodatkowo gracze ze strony internetowej tego bukmachera mogą pobrać za darmo aplikację mobilną!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet kupony bez podatku na tenis
Następny artykułBukmacher Forbet tnie ryzyko przegranej na eliminacje europejskich pucharów
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.