Popularny w Polsce bukmacher eTOTO zmniejsza ryzyko przegranej graczom na zakłady z NFL, NHL oraz NBA. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, aby w razie przegranej otrzymać darmowy bonus o wartości 50 PLN.

Darmowy freebet 50 PLN od eTOTO na NBA i NHL.

Darmowy freebet 50 PLN od eTOTO na NBA i NHL.

Ta oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eTOTO, a także wcześniej dokonał minimum dwóch wpłaty.

Akcja „Nocne granie” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każde z nich trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Noce granie” musi się do nie zapisać. Dokonać tego wyłącznie na stronie bukmachera eTOTO.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher eTOTO kwalifikuje w ramach tej promocji kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z NFL, NHL oraz NBA.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że kupon musi zostać zagrany i rozliczony w typ samym etapie!

Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty LIVE, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.

bonus bez depozytu od sts

Minimalna stawka każdego zakładu to 100 PLN. Jednak z ofert są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został on rozliczony jako wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher eTOTO przyzna darmowy freebet o wartości 50 PLN.

Darmowe środki trafią na konto gracza pod warunkiem, że typer kliknie opcję „zatwierdź” po rozliczeniu kuponu.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Jaki jest bonus powitalny u bukmachera eTOTO?

Bonus, aż 200% do 200 PLN za pierwszą wpłatę oferuje nowym użytkownikom legalny w Polsce bukmacher eTOTO.

Wystarczy, że gracz dokona depozytu, np. w wysokosci 100 PLN, aby otrzymać dodatkowo 200 PLN. Razem gracz będzie posiadał kwotę 200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na europejskie puchary od BetClic.
Następny artykuł2098 PLN w nowej promocji bukmachera Totolotek
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.