Legalny bukmacher działający w Polsce BetClic oferuje graczom promocją związaną z zmaganiami szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w razie przegranej otrzymać bonus o wartości 40 PLN.

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 9 do 12 grudnia 2019. Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza w ramach tej promocji kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 5.00. Warto jest wiedzieć, że na zakładzie musi znaleźć się co najmniej pięć zdarzeń.

bonus bez depozytu od sts

Dopuszczalne są jedynie typy z oferty przedmeczowej jak i LIVE. Jednak wszystkie zdarzenia muszą pochodzić jedynie z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN. Z tej oferty są wykluczone kupony zawarte za środki bonusowe.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać jeden kupon. Jak okaże się on wygrany to super! Cała wartość znajdzie się ma koncie gracza. W przypadku jednego błędu na kuponie bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki do 40 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera BetClic za darmo:

Bukmacher BetClic w formie bonusu powitalnego oferuje swoim graczom Cashaback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Gracz, który chce skorzystać z tej formy bonusu musi jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas pierwszy kupon jest objęty promocją. Jak okaże się on wygrany to super! Cała wartość znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Świąteczny wyścig”. Konkurs z nagrodami u bukmachera BetClic
Następny artykułBonus za aktywność od eTOTO na NBA i NHL
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.