Legalni polscy bukmacherzy jak Etoto czy Forbet oferują swoim graczom ciekawe promocje na weekend. Zobacz, co Ci operatorzy oferują swoim użytkownikom.

Promocja na weekeend od legalnych bukmacherów

Promocja na weekeend od legalnych bukmacherów

Forbet: większe wygrane o 14%

Bukmacher Forbet zwiększa wygrane na kupony zagrane i rozliczone w dniach od piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59. Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Dozwolone są jedynie zakłady z oferty przedmeczowej z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych. W promocji również nie biorą udziału kupony systemowe i zagrane za środki bonusy.

Po spełnieniu tych warunków promocji bukmacher automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom o 14%!

Darmowy bonus u bukmachera. kod promocyjny BETONLINE

Etoto: Bonus na weekend 40 PLN

Każdy użytkownik bukmachera Etoto, który w dniach od piątku do niedzieli zagra minimum trzy kupony może liczyć na darmowe środki od tego bukmacher w wysokości 40 PLN.

Jednak należy pamiętać, że do tej promocji trzeba się zapisać na stronie bukmachera Etoto jeszcze przez zagraniem kuponu!

Operator wymaga, żeby każdy gracz zagrał minimum trzy kupony w dniach od piątku do niedzieli, których stawka musi wynieść co najmniej 50 PLN. Trzeba pamiętać, że na przestrzeni kupon musi zostać zagrany i rozliczony!

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20, zaś kurs łączny kuponu musi wynieść minimum 1.50.

Chcąc go otrzymać należy oo rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP, a następnie zatwierdzić bonus. To sprawi, ze na konto typera środki trafią automatycznie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus nawet powyżej 200 PLN od bukmachera TOTALBet
Następny artykułDarmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.