Wszyscy gracze, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS mogą liczyć codziennie na darmowe bonusy. Wystarczy obstawiać zakłady AKO, aby otrzymać minimum c i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Darmowe bonusy za aktywność dla typerów

Darmowe bonusy za aktywność dla typerów

Oferty bukmacherów można śmiało powiedzieć, że są bardzo bogate. Wynika to z tego, że praktycznie każda dyscyplina „wróciła” do swoich rozgrywek. Przecież przez nami pojedynki chociażby w piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, czy też tenisie. I w tej ostatniej dyscyplinie czeka nas w najbliższych dniach kolejny turniej Wielkoszlemowy, czyli French Open.

Bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć codziennie na pewne bonusy w ramach oferty promocyjną „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”.

Wspomniana akcja składa się z etapów, a każdy z nich dostępy jest od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania. Jeśli gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi obowiązkowo się do niej zapisać na stornie www.STS.pl.

Pewne 20 PLN codziennie dla graczy za obstawienie meczy:

Dopuszczone prze bukmachera STS w akcji „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” są jedynie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Na każdym zakładzie promocyjnym muszą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej. Jednak należy mieć na uwadze, że mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

bonus bez depozytu od sts

Ważny czynnik promocji jest taki, zakład kupon musi zostać zawarty i rozliczony tego samego dnia.

Jeśli w danym dniu gracz zagra kupony za minimum 100 PLN otrzyma extra 20 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Bonus bez depozytu na start 2020 u bukmachera STS:

Bukmacher STS online wszystkim nowym użytkownikom oferuje specjalny pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać

  • 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, ze jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic ponownie wraca z Piłkarskim Jackpotem. Wygraj 10 000 PLN
Następny artykułZwrot gotówki na KSW 55 u bukmachera eFortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.