Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher Betclic Polska online na spotkania z europejskich pucharów. W przypadku przegranej na konto każdego gracza może wrócić nawet 100 PLN.

100 PLN dla typerów na europejskie puchary od Betclic

100 PLN dla typerów na europejskie puchary od Betclic

A nie da się ukryć, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera Betclic jest dosyć bogata. A poza tym czekają nas niewątpliwie bardzo ciekawe spotkania, jak m.in. Benfica vs Barcelona, Juventus vs Chelsea, czy też Legia Warszawa vs Leicester.

Gracz, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Pewny zakład” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana oferta jest aktywna typerom do 30 września do godziny 23:59.

Pewne 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest zawarcie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z europejskich pucharów. Jednak nie ma znaczenia, z jakiej oferty będą pochodzić.

Istotne natomiast jest to, iż na kuponie promocyjnym muszą być minimum cztery zdarzenia, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00.

bonus bez depozytu od sts

W przypadku, gdy faworyci zawiodą to typer otrzyma wartość stawki, które może wynieść nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany gracz odzyska 100% stawki, a może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic nagradza najlepszych typerów PKO Ekstraklasy. Extra 55 000 PLN dla graczy
Następny artykuł10.000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.