Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane dla swoich graczy za kupony zagrane z siatkarskiej Ligi Narodów. W razie przegranego kuponu wspomniany operator dokona zwrot w wysokości 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN. I tak co tydzień!

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, za poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Jest to promocja tygodniowa, a jeden okres rozliczeniowy trwa od poniedziałku 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Na przestrzeni jednego tygodnia można otrzymać maksymalnie jeden bonus.

W akcji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak dopuszczalne są na nim kupony mająca zdarzenia z Ligi Narodów w siatkówce zarówno Panów jak i Pań.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera TOTALBET bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Stawka nie może być mniejsza niż 50 PLN. Lecz kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalnie natomiast można otrzymać 100 PLN.

Chcąc otrzymać środki należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP, a następnie ją zatwierdzić. To sprawi, że do 20 minut zwrot trafi na konto typera.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że bukmacher Etoto przyznaje bonus w wysokości 20 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty! Wystarczy, że podczas rejestracji gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera TOTALBET
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany na sporty wirtualne u bukmachera TOTALBet
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.