We wtorek 23 lipca rozpoczną się spotkania drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów i Europy. W związku z tym bukmacher Forbet przewidział promocje swoim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Można otrzymać zwrot nawet całej stawki!

Kwalifikacje europejskich pucharów mniejsze przegrane u bukmachera Forbet

Kwalifikacje europejskich pucharów mniejsze przegrane u bukmachera Forbet

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wczesnej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest do 23 lipca do godz. 20:00 i chcąc z niej skorzystać do tego momentu należy zagrać kupon, na którym będą znajdować się jedynie trzy zdarzenia: PSV vs FC Basel, Utrecht vs Mostar oraz Anderlecht vs Oostande. Typ na każdy pojedynek jest dowolny, ale musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

Poza tym kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs całkowity kuponu nie może wynosić mniej niż 2.50. Należy pamiętać, że wszystkie kupony systemowe są automatycznie wykluczone z tej promocji.

Kupon musi zostać zawarty za dokładną kwotę 49 PLN, a środki musza pochodzić z środków własnych. kupon zagrany za środki bonusowe automatycznie jest wykluczony z tej akcji.

BetClick kod promocyjny „KOD500”

Bukmacher dokona zwrotu 100% stawki pod warunkiem, że gra spełnia warunki akcji, a poza tym na kuponie będzie jeden błąd, zaś przy dwóch i trzech pomyłkach będzie polowa kwoty.

Zwrot środków trafi na konto gracza najpóźniej do 29 lipca do godz. 16:00.

Oferta powitalna u bukmachera Forbet:

Bukmacher Forbet posiada ciekawy pakiet powitalny dla nowych graczy, w którym to już na start można otrzymać bonus do 2000 PLN za dokonanie trzech pierwszych wpłat:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Lecz to nie wszystko. Użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma w gratisie 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!
Następny artykułPiłka nożna większe wygrane o 50% u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.