Z okazji KSW 71 legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowaną akcję promocyjną „Ekspert +”, w której to można wygrać nawet 20 000 PLN.

Pula nagród 20 000 PLN w promocji Ekspert + w Fortunie

Pula nagród 20 000 PLN w promocji Ekspert + w Fortunie

Niewątpliwie jedną z ciekawych walk będzie to starcie pomiędzy Szpilką, a Radczenko. A nie można zapominać, że dojdzie jeszcze do takich rywalizacji, jak chociażby Różalski vs Ziemmerman, Mańkowski vs Torres, czy też Ziołkowski vs Rajewski.

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl i oferuje graczom akcję promocyjną „Ekspert +” z pulą nagród 20 000 PLN, a jest ona aktywna do 18 czerwca do godziny 19:00.

Bonus do 20 000 PLN na KSW 71

Bukmacher eFortuna online wymaga od typerów w promocji „Ekspert +” zagranie kuponu AKO za co najmniej 5 PLN, na którym to muszą znajdować się same starcia z KSW 71:

  • Doussis – Dzwoniarek
  • Desmae – Sowiński
  • Stawowy – Martinek
  • Wikłacz – Santos
  • Szymański – Mircea
  • Szpilka – Radczenko
  • Mańkowski – Torres
  • Różalski – Zimmerman
  • Ziółkowski – Rajewski
bonus bez ryzyka od sts

Na każde z powyższych potyczek gracz musi oddać typy w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie. Jednak każde zdarzanie obowiązkowo musi być z oferty przedmeczowej.

W przypadku, gdy gracze poprawnie wytypują powyższe starcia to oczywiście poza wygraną gotówkę otrzymają dodatkowe środki. A mianowicie bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy graczami pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online bonus powitalny, w którym to na sam start można otrzymać nawet 2720 PLN. Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN bez wpłaty własnej.

Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem. W przypadku przegranej gracz może liczyć na zwrot stawki do 600 PLN. A to nie wszystko, ponieważ druga wpłata jest objęta jest promocją, gdzie gracz maksymalnie może otrzymać nawet 2100 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak pewne są tak naprawdę pewniaki bukmacherskie?
Następny artykułSTS rozdaje bonusy za typowanie sportów wirtualnych
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.