Od 15 do 21 lipca rozgrywany jest turniej w Umag. Z okazji tej imprezy bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom, w której to akcji zwiększ wygrane o 14%.

LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest jedynie podczas trwania turnieju w Umag, czyli w dniach od 15 do 21 lipca! Co ważne swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju mężczyzn na turniej ATP w Umag! W tej akcji dozwolone są zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka za jaką gracz zagra jest dowolna, więc każdy może sobie wybrać dowolną kwotę za jaką zagrać.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Również limit kuponów na jednego typera nie jest określony, wiec każdy typer może zagrać dowolną ilość kuponów, które spełniają te warunki promocji.

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną kupon o 14%, jeżeli zagrany kupon spełnia warunki tej akcji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Bonus na start bez wpłaty własnej

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus na start. Wystarczy założyć nowe konto, aby liczyć na darmowe środki. Co istotne nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Jednak nie można zapominać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Lecz to nie wszystko! Po dokonaniu dwóch wpłat można liczyć na darmowy bonus do 1500 PLN! Otrzymane środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa promocja na weekend u bukmachera Forbet
Następny artykułBonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.