W związku ze spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher LvBet przygotował promocje swoim graczom, w której to przyznaje bonus 50% za dokonanie wpłaty. Każdy gracz w ramach tej promocji można maksymalnie otrzymać nawet 400 PLN.

LvBet darmowe bonusy 2019

LvBet darmowe bonusy 2019

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest typerom do 19 listopada do godzin 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Minimalna kwota jaka jest objęta promocją to 25 PLN. Każdy typer w ramach tej akcji maksymalnie może otrzymać nawet 400 PLN. Taka kwota znajdzie się na kontach graczy pod warunkiem, że dokonali depozytu za co najmniej 800 PLN.

betclic kod promocyjny

Po dokonaniu wpłaty bukmacher LvBet przyznaj bonus w wysokości 2% wpłaty z „mnożnikiem kursu całkowitego x25”. Chcąc zagrać za środki bonusowe należ zawrzeć kupon, który będzie spełniał następujące warunki:

  • muszą na nim znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.25
  • kurs całkowity musi wynieść minimum 2.5

Po spełnieniu tych warunków na dole kuponu pojawi się opcja z „mnożnikiem kursu całkowitego x25” należy ją zaznaczyć. Wówczas kupo zostanie objęty promocją.

LvBet kod promocyjny:

Legalny bukmacher LvBet oferuje graczom promocję na start, gdzie to można otrzymać chociażby freebet bez depozytu o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie oraz bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN.

Chcąc liczyć na te bonusy koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera TOTALBet. Bonus nawet do 5000 PLN!
Następny artykułPuchar Świata w Wiśle. Darmowy bonus 20 PLN od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.