W związku z turniejem WTA Finals bukmacher STS oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną każdemu z swoich graczy za aktywność. Poza wygraną gotówką użytkownicy mogą liczyć na dodatkowy prezent w formie środków bonusowych.

WTA Finals: Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS

WTA Finals: Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS

A na pewno na brak emocji, ale i ciekawych konfrontacji podczas WTA Finals nie powinno brakować. Wynika to z tego, że zmierzą się tam najlepsze zawodniczki obecnego roku. My niewątpliwie liczymy na bardzo dobry występ Igi Świątek.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z promocji „Obstawiaj na żywo WTA Finals i zgarnij bonus” i liczyć na dodatkowo bonusy koniecznie muszą do tej oferty dołączyć na stronie www.STS.pl. Warto jednak mieć na uwadze, że ta akcja dostępne jest graczom w dniach od 8 do 14 listopada do godziny 23:59.

Bonusy za aktywność na WTA Finals

Promocja „Obstawiaj na żywo WTA Finals i zgarnij bonus” polega na zagraniu kuponu SOLO lub AKO, który będzie spełniał wyłącznie następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z oferty LIVE pochodzące z WTA Finals. Kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50
  • kurs łączny zakładu nie mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna 50 PLN
betclic kod promocyjny

Gracz, za każdy zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na darmowe środki. Za każde zagrane zagrane 50 PLN typer otrzyma 10 PLN bonusu. Maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na start każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł10.000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Następny artykułBukmacher eWinner zwiększa wygrane o 14%
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.