W związku z odbywającym się obecnie kolejnym turniejem Wielkoszlemowym w roku 2022 bukmacher STS oferuje specjalną akcję promocyjną, w której to zmniejsza przegrane za każdym kupon!

Gwarantowane 100 PLN od bukmachera STS na French Open

Gwarantowane 100 PLN od bukmachera STS na French Open

A na pewno turniej Wielkoszlemowy – French Open cieszy się niezwykle dużą popularnością. Do tego my możemy liczyć na naszych rodaków, którzy mają szanse na zanotowanie dobrych wyników. W głównej mierze mowa tutaj o Idze Świątek.

Natomiast każdy użytkownik ma prawo skorzystać z akcji promocyjnej „Cashback do 100 PLN na French Open”. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba dołączyć i to przed zagraniem pierwszego kuponu na stronie www.STS.pl.

Wspomniana oferta promocyjna jest dostępna użytkownikom wyłącznie w dniach od 22 do 31 maja do godziny 23:59.

Bonus do 100 PLN na Roland Garros

W ramach oferty promocyjnej „Cashback do 100 PLN na French Open” bukmacher STS kwalifikuje zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe.

Jednak istotne jest to, aby każdy zakład promocyjny spełniał następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z French Open z oferty LIVE
  • kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.
Bonus na start w Superbet 2022

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to całą kasa trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki ZA KAŻDY przegrany kupon. Łącznie na konto każdego użytkownika może trafić nawet 100 PLN.

Bonus do 1640 PLN na start w STS

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na extra środki na sam start w postaci bonusu do 300 PLN, do 500 PLN i do 700 PLN odpowiednio za pierwszy, drugi i trzeci depozyt.

Dodatkowo można liczyć na Cashbacki z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W STS kod promocyjny daje szereg dodatkowych korzyści, więcej informacji na stronie bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy utworzenie konta u bukmachera Betfan jest skomplikowane?
Następny artykułJak pewne są tak naprawdę pewniaki bukmacherskie?
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.