Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za typowanie spotkań z French Open. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Bonusy dla typerów Roland Garros 2021

Bonusy dla typerów Roland Garros 2021

A trzeba powiedzieć, ze na brak emocji na pewno nie można narzekać. Bowiem przed nami dosyć ciekawe konfrontacje. Obecnie już rozgrywane są eliminacje do Roland Garros, zaś za kilka dni rusza już turniej główny. A tam Iga Świątek będzie bronił tytułu sprzed roku.

Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom limitowaną ofertę promocyjną na okazję tego turnieju, tj. „Bezpieczne 175 PLN na French Open”, a jest ona aktywna do dnia 13 czerwca do godz. 23:59. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

French Open 2021 bonusy bukmacherskie:

Zadaniem graczy w ramach tej oferty jest obstawienie kuponów SOLO lub AKO, na których musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na mecze z French Open. Bardzo ważne jest t, iż kupon zawarty dniu musi zostać rozliczony do 23:59.

betclic kod promocyjny

W przypadku, gdy faworyci Cie zawiedli to otrzymasz zwrot 50% stawki kuponu do 25 PLN. Natomiast w ramach wspomnianej oferty promocyjnej można otrzymać nawet 175 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu nowemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start w postaci:

  • bonusu bez wpłaty wpłaty o wartości 29 PLN za dokonanie depozytu
  • premii równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak bardzo ważne jest wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze wyżej wymieniony pakiet zostanie aktywowany.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS – wszystko, co warto wiedzieć o bukmacherze
Następny artykułLegalny bukmacher STS rozdaje bonusy na finały NBA. 20 PLN na każdy mecz.
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.