A może warto nawet jeszcze dzisiaj (lub ewentualnie w ciągu kilku najbliższych dni) zdecydować się na rejestrację w tym podmiocie hazardowym? Ta marka jest coraz bardziej znana i zarazem doceniana. Jak wygląda proces zakładania konta? Co trzeba zrobić, by obstawić swój premierowy kupon? Na koniec podajemy także cenne informacje związane z oferowanymi na start bonusami.

Rejestracja – czy jest się czego obawiać?

Na szczęście nie. W końcu ta firma bukmacherska działa w 100% legalnie. Zresztą, nie musisz nam wierzyć na słowo. Wejdź na stronę główną tego bukmachera. Tam na samym dole znajduje się krótka, lecz treściwa informacja na ten temat. A z niej jasno wynika, że firma bukmacherska Betfan posiada odpowiednie zezwolenie wydawane przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu ten podmiot hazardowy może swobodnie oferować zakłady wzajemne na terenie Polski (drogą internetową). Masz tutaj także drugi wybór. W razie czego, jeśli chcesz, możesz obstawiać dzięki aplikacji mobilnej. Cały czas jesteś na https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie? W takim razie tam zostań. U góry znajduje się przycisk „OTWÓRZ KONTO”. Na pewno go zauważysz, ponieważ mocno rzuca się w oczy. Czas na rozpoczęcie rejestracji. Generalnie cały proces (gdyby trzeba było użyć tylko jednego słowa) jest intuicyjny. Wystarczy jedynie czytać polecenia, a potem wpisywać dane. Pamiętaj, że rejestracja jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich. Poza tym ta firma bukmacherska sprawdza, czy podawane informacje w momencie zakładania konta są zgodne ze stanem faktycznym. Jeśli jednak uczciwie podejdziesz do tego zagadnienia, to nie musisz się tutaj niczego obawiać.

Jak zagrać pierwszy kupon?

Sprawa jest naprawdę prosta do „ogarnięcia”. Nawet zatem jeśli dopiero zaczynasz, to powinieneś sobie spokojnie poradzić. Masz już założone konto w Betfan? W takim razie teraz czeka Cię konieczność zdeponowania pieniędzy. W tym aspekcie masz do wyboru kilka bardzo sprawdzonych opcji. Np. nie ma żadnego kłopotu, aby zrealizować depozyt przy pomocy swojego konta bankowego. Warto w tym momencie zaznaczyć, że ta firma bukmacherska obsługuje (stan na 18 maja 2022 roku) ponad 20 banków. W razie czego możesz swobodnie zdecydować się na kilka innych metod. Do Twojej dyspozycji są m.in. karty kredytowe. Tak samo, jak wpłacanie przy pomocy Paysafecard, czy BLIK-a. Kasa już doszła? Teraz musisz wybrać typ, dodać go do kuponu, a potem wpisać stawkę. Przed Tobą tylko potwierdzenie chęci zagrania konkretnego kuponu.

Jakie bonusy są oferowane przez Betfan dla nowych użytkowników?

Na sam start możesz otrzymać cashback do 600 PLN. Poza tym jest oferowany zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Aby jednak skorzystać z tej opcji, musisz (w czasie zakładania konta internetowego) wpisać kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN”. To nie koniec atrakcji. Potem możesz zainkasować podwojenie także od drugiego depozytu. Aktualnie Betfan oferuje na tej płaszczyźnie nawet 100% do 1000 PLN.

Poprzedni artykułNagrody dla typerów sportów wirtualne w STS z pulą nagród 15 000 PLN
Następny artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane graczom za typowanie French Open
STS i Fortuna to najlepsi w Polsce bukmacherzy online. Oferują bogate zakłady sportowe, wysokie bonusy, niską marżę i dobre kursy bukmacherskie dla obstawiających piłkę nożną.