Limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher Betclic Polska. Gracz za obstawienie meczy może liczyć na premię o wartości nawet 40 PLN.

Obstawiaj mecze w Betclic i wygrywaj więcej w promocji „Misja Bonus”

Obstawiaj mecze w Betclic i wygrywaj więcej w promocji „Misja Bonus”

Po rozgrywkach reprezentacyjnych wracamy do meczy ligowych. I przed nami na pewno emocji nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane spotkania w czołowych ligach, jak Premier League, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, LaLiga, czy też nasza PKO Ekstraklasa.

Na przeciw swoim typerom wychodzi natomiast bukmacher Betclic, który nagradza typerów w akcji „Misja bonus” a jest ona aktywny typerom do 5 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej ofercie należy do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Misja bonus w Betclic

Warunki promocji „Misja Bonus” są niezwykle proste. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony SOLO lub AKO, na których muszą być wyłącznie typy z piłki nożnej. Zdarzenia pochodzić mogą z dowolnych rozgrywek, zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że kurs łącnzy każdego kuponu nie może być mniejszy niż 1.80, zaś stawka minimalna kuponu to 20 PLN.

bonus bez depozytu od sts

Gracz, którego minimom trzy kupony okazały się wygrane to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki otrzyma on w prezencie 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w Betclic

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online wszystkim nowym graczom oferują akcję powitalną w postaci zakładu bez ryzyka. Bezpieczny kupon będzie aktywny typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 podczas zakładnika konta.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki za jaką został zawarty kupon. A może ona maksymalnie wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny bonus dla graczy od Fortuny na Bet on Games
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 60 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.