Legalny polski bukmacher Forbet oferuje dla swoich graczy zakłady bez ryzyka podczas zmagań weekendów. Wystarczy zagrać kupon od piątku od godzin. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aby liczyć na większe wygrane i to 14%.

Zakłady bez podatku w Lipcu u bukmachera Forbet

Zakłady bez podatku w Lipcu u bukmachera Forbet

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zagranie kuponu w od piątku od godzin. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59. Warto jest pamiętać, że promocja dostępna jest podczas lipcowych weekendów.

W promocji biorą udział jedynie kupony, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie jest mniejszy niż 1.30. Operator dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Jednak zdarzenia długoterminowe są wykluczone z tej akcji.

Stawka zarówno minimalna jak i maksymalna nie jest określona. Gracz sam wybiera za jaką zostanie zagrany kupon, ale należy pamiętać, ze wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji również kupony systemowe są wyeliminowane z tej promocji.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Limit kuponów na jednego gracza podczas tej akcji nie jest określona.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany może liczyć na większą wygraną o 14%.

Pakiet na start u legalnego bukmachera Forbet:

Bukmacher Forbet zwiększa trzy pierwsze depozyty dla swoich nowych użytkowników. W zamian można otrzymać bonus nawet do 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo osoba, która wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego może liczyć na darmowy bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMniejsze przegrane na niedzielne finały u bukmachera Forbet- 7 lipca
Następny artykułBukmacher LvBet kupony bez podatku na tenis
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.