Przed nami zmagania dwudziestej piątej kolejki angielskiej Premier League. W związku z tą serią spotkań bukmacher BetClic przygotował promocję graczom, w której to można walczyć o dodatkową gotówkę oprócz wygranej. Bowiem pula nagród wynosi, aż 35 000 złotych.

Jakpot 2020. Gotówka dla każdego.

Jakpot 2020 w Betclic. Gotówka dla każdego.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej dokonał aktywacji swojego konta u bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja „Piłkarki Jackpot” dostępna jest graczom do 1 lutego do godz. 13:30. Jednak do tej akcji trzeba dołączyć na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce Piłkarki Jackpot”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się wyłącznie osiem zdarzeń z dwudziestej piątej kolejki angielskiej Premier League.

BetFan: Kod promocyjny 2020 za darmo

Gracz na poniższe mecze musi oddać podstawowy typy, czyli „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis z oferty przedmeczowej:

  • Leicester City vs Chelsea
  • Newcastle vs Norwich City
  • Crystal Palace vs Sheffield Utd
  • West Ham vs Brighton
  • Bournemouth vs Aston Villa
  • Watford vs Everton
  • Liverpool vs Southampton
  • Manchester Utd vs Wolverhampton

Stawka zakładu musi wynieść nie mniej niż 10 złotych. Z akcji anulowane są automatycznie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Warto mieć na uwadze, że każdy użytkownik bukmachera Betclic online może zagrać maksymalnie pięć kuponów.

Gracze, którzy poprawili wytypowali spotkania oprócz wygranej podzielą się pomiędzy sobą pula nagród na tą akcję, czyli 35 000 złotych.

Jaki kod na Cashback w BetClic?

Warto jest mieć na uwadze, że zakłady bukmacherskie BetClic oferują graczom najwyższy Cashback z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, bo wynosi on, aż 550 złotych. Zakład bez ryzyka będzie jedynie aktywny wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracja konta.

Kupon wówczas jak okaże się przegrany to typer tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 złotych. Natomiast jak zakład był wygrany to na koncie gracza znajdzie się cała kwota.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN
Następny artykułBonus za obstawienie meczy PKO Ekstraklasy od bukmachera STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.