Legalny bukmacher w Polsce – LvBet oferuje graczom promocję Noworoczną, w której o nagradza typerów za aktywność. Łącznie darmowe środki trafią do 2025 użytkowników.

Freebet za darmo 2020

Freebet za darmo 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Typerzy z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 1 stycznia do 19 stycznia do godz. 23:59. Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Ta akcja polega na zagrywaniu kuponów. Bukmacher LvBet dopuszcza zakłady pojedyncze i kombi, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty sportowej LvBet. Typy mogą być przedmeczowe oraz na żywo.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale trzeba wiedzieć, ze w akcji udział biorą jedynie zakłady za środki własne.

Bukmacher LvBet nagrodzi pięciu graczy bonusami o wartości 2020 PLN, którzy uzyskali największą wypłaconą wartość, a jest ona liczona w następujący sposób: kwota wypłacona – stawka zakładu.

betclic kod promocyjny

Dodatkowo do 2020 typerów trafi bonus o wartości 10 PLN, którzy to gracze dokonali największego obrót podczas trwania tej akcji.

Darmowe środki od bukmachera LvBet trafią na konto typerów najpóźniej do 20 stycznia do godz. 23:59.

Kod promocyjny u bukmachera LvBet 2020

Każdy nowy gracz, która dokona rejestracji konta u bukmachera LvBet, a poza tym wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta otrzyma za darmo 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym ten operator przyznaje darmowe środki za dokonanie dwóch pierwszych wpłat, gdzie to można otrzymać darmowe środki do 1000 PLN za pierwszy depozyt oraz do 500 PLN za drugi wpłatę środków.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł2098 PLN w nowej promocji bukmachera Totolotek
Następny artykułJakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.