„Misja weekend” jest to obecnie najnowsza promocja u bukmachera BetClic . Podczas tej akcji bukmacher przyznaje darmowy bonus w wysokości 40 PLN.

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Piłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który do tej pory posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Istotne tym wszystkim jest zapisanie się do tej akcji. Trzeba to zrobi na stronie bukmachera BetClic, a następnie na postronnie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się jedynie kupony pojedyncze z piłki nożnej. Typ może pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak kurs typu nie może być mniejszy niż 1.70.

Należy jednak pamiętać, że w tej akcji bukmachera Betclic biorą udział kupony, które zostały zagrane i rozliczone najpóźniej do 19 sierpnia do godz. 23:59.

Wykluczone z tej promocji automatycznie są kupon:

  • z wykorzystaną opcją Cashout
  • zagrane za środki bonusowe
  • mające takie same zdarzenia
Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który zagra takie dwa kupony i zostaną rozegrane jako wygrane oprócz wygranej otrzyma w gratisie dodatkowy bonus w wysokości 40 PLN.

Środki znajdują się na koncie użytkownika w dniu 20 sierpnia.

Darmowy Cashback na start u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka.

Skorzystać z niego może każdy gracz, który wpisze kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.

Wówczas pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem. Jeżeli okaże się, że został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs piłkarski typer u bukmachera BetClic. Pula nagród 40 000 PLN
Następny artykułDarmowy bonus od bukmachera STS na StarLader Major 2019
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.