Przed nami spotkania ćwierćfinałowe podczas StarLader Major 2019. W związku z tą imprezą bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim graczom przyznając darmowy bonus o wartości 10 PLN za przegrany kupon.

StarLader Major 2019 bonus za przegrany kupon od STS

StarLader Major 2019 bonus za przegrany kupon od STS

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 5 września do godz. 15:00. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba znajdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać.

Jedynie kupony AKO się kwalifikują w tej promocji. Muszą znajdować się na nich tylko zdarzenia ćwierćfinałowe z StarLader Major 2019. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30.

Kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN.

Warto jest wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny

Gracz, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany może liczyć na bonus o wartości 10 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 7 września. Jeden użytkownik może otrzymać jeden bonus.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od STS:

Legalny polski bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus o wartości 29 PLN. Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków.

Dodatkowo gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejny bonus. Tym razem równowartości wpłaty, gdzie łącznie można otrzymać nawet 1200 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend
Następny artykułBetClic Liga konkurs z nagrodami. Pula 15 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.