Bukmacher TOTALBet zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. Wystarczy założyć nowe konto, a w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 10 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Darmowy freebet u legalnego bukmachera TOTALBET bez wpłaty

Darmowy freebet u legalnego bukmachera TOTALBET bez wpłaty

Z tej promocji może skorzystać każdy typer, który nie posiada konta u bukmachera TOTALBet.

Chcąc otrzymać freebet nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej promocji jest to założenia konta i przejście poprawnie procesu weryfikacji.

Jeżeli typer spełnia te punkty to bukmacher przyzna mu bonus w wysokości 10 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera TOTALBET bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Środki bonusowe trafią na konto gracza maksymalnie do 48 godzin od momentu założenia konta.

W każdym momencie można sprawdzić czy dane środki trafiły na konto gracza. Można to zrobić poprzez wejście w zakładkę Moje konto, po czym kliknąć w freebet.

Chcąc zagrać za środki bonusowe należy zawrzeć kupon, którego kurs łączny będzie nie mniejszy niż 2.00. Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet”. Należy ją zaznaczyć, a wówczas kupon zostanie zagrany za środki bonusowe.

Kupon za freebet

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet dla nowych graczy od bukmachera Forbet. Bonus do 2000 PLN
Następny artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.