Bukmacher BetClic zwiększa pierwszy zakład bez ryzyka dla nowych graczy Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby liczyć na Cashback do 510 PLN.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skomplikowany, a poza tym nie zajmie zbyt wiele minut.

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji Cashbacka.

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie kuponu.

Bukmacher Betfan darmowy kod promocyjny

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Betclic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 510 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu dokonanego po rejestracji!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic Liga konkurs z nagrodami. Pula 15 000 PLN
Następny artykułLiga Mistrzów darmowy bonus od bukmacher BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.