Bukmacher STS rozdaje codziennie bonusy graczom za obstawienie meczy. Wystarczy typować zdarzenia z oferty „na żywo”, aby oprócz wygranej otrzymywać darmowe środki.

Bonus dla typerów codziennie

Bonus dla typerów codziennie

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że coraz więcej zdarzeń jest do typowania i to w większości dyscyplin, jak piłka nożna, tenis oraz Esport.

Natomiast bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada najnowszą ofertę skierowana jest do wszystkich typerów, tj. „Ekstra 35 PLN LIVE”, z której to gracze mogą skorzystać do 21 czerwca do godz. 23:59.

Chcesz skorzystać z tej akcji? Jak tak, to pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie typer musi kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Ekstra 35 PLN LIVE”.

Ekstra 35 PLN za grę LIVE!

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO w ramach oferty Ekstra 35 PLN za grę LIVE! Stawka minimalna zakładu to 20 PLN.

Istotnym aspektem w ramach akcji „Ekstra 35 PLN za grę LIVE! ” jest to, że na zakładzie muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty „Na żywo”. Na kuponie muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia, ale kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 2.50.

betclic kod promocyjny

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ wracają kolejne czołowe ligi piłkarskie w Europie. W miniony weekend piłkarze rozpoczęli pojedynki w hiszpańskiej LaLiga, zaś za kilka dni mecze ligowe rozegrają piłkarze w Premier League.

Za każdy kupon i to codziennie gracze mogą liczyć na bonus o wartości 5 PLN. Maksymalnie wszyscy typerzy mogą liczyć na premię o wartości 35 PLN.

Bonus na start u bukmacher STS.

Legalny bukmacher STS oferuje niezwykle ciekawy pakiet powitalny wszystkim swoim graczom, w którym to na start można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Wystarczy dokonać rejestracji konta i przejść poprawnie proces weryfikacji danych, aby w zamian otrzymać pewne środki o wartości 29 PLN i to bez dokonywania depozytu.

Natomiast gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na kolejne środki.A mianowicie bonus równowartości dokonanej wpłaty, która wynieść może nawet 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jedynie można to zrobić podczas zakładania konta, później już takiej możliwości nie będzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za wpłatę od bukmachera STS. Pewne 50 PLN dla graczy
Następny artykułKupony bez podatku u bukmachera eFortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.