Specjalną ofertę promocyjną za typowanie spotkań w piłce nożnej posiada bukmacher eWinner. W akcji „Futbol totalny” nagradza najlepszych typerów, gdzie to można liczyć na extra środki o łącznej wartości nawet 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Pewne bonusy za obstawienie meczy w eWinner

Pewne bonusy za obstawienie meczy w eWinner

Owszem można powiedzieć, że jeszcze nie am zbyt dużo spotkań w piłce nożnej. Wynika to z tego, że w czołowych ligach europejskich nie są rozgrywane spotkania. Lecz trzeba też dodać, że ciekawych potyczek nie brakuje, bo konfrontacje cały czas toczą się w takich rozgrywkach, jak m.in. brazylijskiej Serie A i Serie B, szwedzkiej Allsvenskan, norweskiej Elitaserien, czy też MLS.

Użytkownik, który chce skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Futbol totalny” musi ieć an uwadze, że jest ona dostępna wyłącznie u legalnego bukmachera www.eWinner.pl i aktywna w soboty i niedzielę, aż do odwołania.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Futbol totalny” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu równa 49 PLN
bonus bez ryzyka od sts

Jeśli gracz zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz w prezencie od bukmachera eWinner otrzyma 25 PLN w KAŻDY dzień trwania tej promocji. Co weekend na konto typera trafić nawet może 50 PLN.

Kod promocyjny w eWinner 2022:

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia równowartości 100% za drugi depozyt do 500 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Lecz założenie konta zajmie dosłownie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS rozdaje bonusy za typowanie sportów wirtualnych
Następny artykułFreebety za obstawienie żużla w eWinner. 100 PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.