Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon z minimum trzeba zdarzeniami i dodać do niego bonus promocyjny „Happy Hours”, aby cieszyć się z większej wygranej.

Fortuna „Happy Hours”

Fortuna „Happy Hours”

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom w każdy piątek, kiedy swoje spotkania rozgrywa polska Ekstraklasa w piłkę nożną. Najbliższa okazja jest już 25 października.

Chcąc skorzystać z tej akcji wystarczy zagrać kupon w godzinach 17:00 – 18:00, a następnie dodać do kuponu bonus promocyjny „Happy Hours„.

Podczas tej akcji kwalifikują się kupony wielozdarzeniwe na których znajdują się co najmniej trzy zdarzenia, ale wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Kupon musi zostać zawarty za co najmniej 20 PLN.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony on jako wygrany.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna: Darmowy freebet bez depozytu

Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom na start darmowe środki w kwocie 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Chcąc je otrzymać wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMniejsze przegrane o 50% u bukmachera STS
Następny artykułLegalny bukmacher Milenium kod promocyjny na start
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.