Końcówka lipca niewątpliwie pod względem zmagań w żużlu będzie dosyć ciekawy. A tym samym każdym z użytkowników może liczyć na ekstra kasę i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony.

Gwarantowane 100 PLN na żużel od eWinner

Gwarantowane 100 PLN na żużel od eWinner

Warto jest dodać, że w najblizśzych dniach czekają nas mecze żużlowe w takich rozgrywkach, jak m.in. w PGE Ekstralidze, eWinner 1 liga, czy też spotkania w ramach Gran Prix 2022.

Nadmienić jest warto, że bukmacher eWinner na przeciw wychodzi graczom w akcji „100 PLN freebet postaw na żużel”, a jest ona dostępna wyłącznie w następujących dniach od 27 do 30 lipca. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl!

Freebety za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach akcji promocyjni „100 PLN freebet postaw na żużel” jest zawarcie kuponu AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie mecze z żużla
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka równa 49 PLN
Bonus na start w Superbet 2022

Gracz, który zagrał spełniające powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma premię o wartości 25 PLN i to w każdy dzień trwania akcji. Łącznie można otrzymać nawet 100 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Polskie zakłady bukmacherskie eWinner PL oferuje graczom na sam start limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na różnego rodzaju bonusy.

Już pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że jeśli kupon okaże się przegrany typer otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 110 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu gracz otrzyma kolejne środki. Dokładnie mówiąc bukmacher eWinner przyzna premię jej równowartości do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenie konta zajmie dosłownie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra 50 PLN co weekend w eWinner za obstawienie meczy
Następny artykułGwarantowane 100 PLN w STS na eliminacje pucharów
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.