Czas na kolejny tydzień związany z europejskimi pucharami. A dodatkowo każdy z graczy ma prawo liczyć na gwarantowaną kasę od bukmachera STS, a maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.

Extra 100 PLN od bukmachera STS na europejskie puchary

Extra 100 PLN od bukmachera STS na europejskie puchary

Patrząc na każdy rodzaj rozgrywek w ramach eliminacji do MŚ emocji czysto sportowych na pewno nie zabraknie, bo przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Rangers – PSV, Dynamo Kijów – Benfica, Raków Częstochowa – Slavia Praga, czy też Lech Poznań – Dudelange.

Natomiast każdy z graczy prawo liczyć na ekstra kasę w promocji „Bonus od wpłaty do 100 PLN”. Lecz chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Nadmienić jest warto, że wspomniana akcja jest dostępna wyłącznie w dniach od 16 do 18 sierpnia do godziny 23:59.

100 PLN za wpłatę od STS

Bukmacher STS w ramach promocji „Bonus od wpłaty do 100 PLN” wymaga od swoich graczy dokonanie wpłaty w wysokości nie mniejszej niż 50 PLN.

Bonus na start w Superbet 2022

Po spaleniu tego warunku gracz otrzyma premię o wartości 50% depozytu, aż do 100 PLN. Za otrzymane środki typer będzie mógł obstawiać mecze.

Nowy kod promocyjny w STS:

Chcąc skorzystać specjalnego pakietu powitalnego u bukmachera STS online wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby aktywować ekstra bonusy na sam start.

Za KAŻDĄ z trzech pierwszych wpłat użytkownik otrzyma darmowe środki, które mogą wynieść nawet 1500 PLN. Dodatkowo pierwsze zakłady z takich kategorii, jak zakłady bukmacherskie, Betgames oraz sportów wirtualnych są objęte Cashbackiem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebety za obstawienie żużla w eWinner. 100 PLN dla graczy
Następny artykuł20 000 PLN za obstawienie meczy w Fortunie
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.