Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”, w której to użytkownicy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Betclic zwraca podatek za typowanie meczy z tenisa

Betclic zwraca podatek za typowanie meczy z tenisa

Warto jest dodać, że oferta bukmachera Betclic na zmagania tenisowe jest dosyć bogata, ponieważ coraz więcej turniejów jest rozgrywanych. A przed nami decydujące potyczki w ramach Australian Open, gdzie to dzielnie radzi sobie Iga Świątek.

Z tej okazji bukmacher Betclic Polska oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59. Lecz użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć ans tronie www.Betclic.pl.

Bonus do 100 PLN na tenis

Bukmacher Betclic w promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN” dopuszcza wyłącznie kupony SOLO i AKO, na których to muszą znajdować się same mecze z tenisa.

Jednak co jest ważne, że typy mogą pochodzić z dowolnej imprezy, a poza tym mogą być przedmeczowej i na żywo, ale o kursie nie mniejszym niż 1.50.

bonus bez depozytu od sts

W przypadku wygranej cała kasa trafi na konto użytkownika. Natomiast jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot podatku i to z kilku kuponów. Łącznie na konto każdego użytkownika może „wrócić” nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2022:

Zakłady bukmacherskie Betclic PL w pakiecie powitalnym wraz z Nowym Rokiem 2022 oferuje pierwszy zakłąd bez ryzyka i to, aż do kwoty 550 PLN.

Cashback będzie aktywny użytkownikom wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher eWinner zwiększa wygrane o 14%
Następny artykułBonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 40 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.