Z okazji odbywających się Mistrzostw Europy U21 i występu w tej imprezie Polski, bukmacher Fortuna przewidział promocję Happy Hours, w której to zwiększa wygrane dla swoich graczy o 14%.

Wygrywaj więcej podczas EURO U21

Wygrywaj więcej podczas EURO U21

Każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty może wziąć udział w tej akcji.

Promocja aktywna jest podczas dni, kiedy Polacy grają swoje spotkania podczas EURO U21, czyli ma to miejsce 19 i 22 czerwca w godzinach 16:00 – 18:00.

Chcąc liczyć na ewentualną większa wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy, że gracz doda do swojego kuponu AKO bądź maxikombi „bonus Happy Hours”.

Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to trzy. Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia z piłki nożnej z oferty przedmeczowej. Natomiast zdarzenia ze sportów wirtualnych nie biorą udziału w tej akcji.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynieść minimum 20 PLN.

Darmowy bonus u bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Trzeba jednak pamiętać, że ta promocja nie łączy się z superofertą, hitem dnia oraz bezpiecznym zakładem.

Kupon z opcją Happy Hours nie polega wcześniejszej wypłacie Early Cash Out”.

Pakiet dla nowego gracza czerwiec 2019

Warto jest pamiętać, że ten bukmacher oferuje ciekawy pakiet na start, dla graczy, którzy założą nowe konto. Wystarczy, że podczas rejestracji gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE, a w zamian otrzyma 20 PLN w formie bonusu i to bez dokonania wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozyt można liczyć na inne promocje od bukmachera, tj. zakład bez ryzyka oraz bonus do 1000 PLN.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 100% stawki za przegrany na sporty wirtualne u bukmachera TOTALBet
Następny artykułWeekendowa promocja u bukmachera Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.