Bukmacher Fuksiarz zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy. W akcji promocyjnej „Cashback bez limitu” każdy z graczy może liczyć nawet na extra 500 PLN.

Nawet 500 PLN za przegrane kupony w Fuksiarz!

Nawet 500 PLN za przegrane kupony w Fuksiarz!

Akcja promocyjna „Cashback bez limitu” jest jedynie aktywna u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Jednak bezpieczne kupony będą aktywne wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie użytkownik musi dokonać wpłaty i w związku z tym obstawiać dowolne zdarzenia. Jest niewątpliwie co typować, ponieważ oferta bukmachera Fuksiarz jest dosyć bogata.

Gwarantowane 500 PLN za obstawienie meczy w Fuksiarz

Natomiast w akcji „Cashback bez limitu” dopuszczone są kupony pojedyncze i wielozdarzneiowe. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs typu nie może być mniejszy niż 2.00.

Wówczas pod kuponem pojawi się opcja „wartość zwrotu z tytułu Cashback”. Lecz trzeba mieć na uwadze, że z wspomnianej akcji są wykluczone są zdarzenia z oferty specjalnej.

bonus bez depozytu od sts

W przypadku przegranej każdy z użytkowników Fuksiarz może liczyć na zwrot stawki. A wysokość Cashbacku będzie uzależniony jedynie od ilość meczy na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy użytkownik może wynieść nawet 500 PLN. I co istotne za KAŻDY przegrany kupon.

Warto jest dodać, że za otrzymane środki gracz może od razu wypłacić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 40 000 PLN
Następny artykułKonkurs z nagrodami na UFC 273 w Fortunie
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.