Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy bez żadnych limitów mogą grać bez podatku. Wystarczy obstawiać zakłady AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Promocja Happy Hours na dzisiaj

Promocja Happy Hours na dzisiaj

Legalny bukmacher eForutna online zmienił zasady akcji promocyjnej „Happy Hours’. Dostępna jest ona typerom już teraz przez cały dzień i noc, aż do odwołania. W dodatku bez stawki zarówno minimalnej, ale i maksymalnej.

Gracze w dodatku nie muszą zgłaszać nigdzie swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i dodać do zakładu bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się po lewej stronie.

Większe wygrane u bukmachera eFortuna

W ramach promocji „Happy Hours” kwalifikują się zakłady AKO i MAXIKOMBI, na których to muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. W dodatku kupony mogą zostać zawarte poprzez stronę internetową, ale i aplikację mobilną.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą to typy. Na pewno jest z czego wybierać, bowiem rozgrywane są pojedynki w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, czy tez Esporcie. Jednak główny wymóg jest taki, że kurs minimalny typu nie może być mniejszy niż 1.30 i muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

bonus bez depozytu od sts

Jeśli, zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji to gracz może liczyć na większe wygrana, bowiem zostanie automatycznie ona zwiększona o 14%.

Bonus startowy w eFortonie 20 PLN bez wpłaty własnej

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują użytkownikom najnowszy pakiet powitalny w którym to już na sam start można otrzymać łączny bonus o wartości 1135 PLN:

  • 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później już takiej opcji użytkownik ne będzie posiadał.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkstra 35 PLN za grę LIVE! Darmowe środki codziennie dla typerów u bukmachera STS.
Następny artykułBonus dla graczy na pokera online w STS. Premia do 50 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.