Bukmacher Milenium oferuje dla swoich graczy pakiet startowy, gdzie to na start można otrzymać: bonus 1500 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 150 PLN. Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Cashback do 150 PLN u bukmachera Milenium

Cashback do 150 PLN u bukmachera Milenium

Oferta powitalna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera Milenium.

Podstawowy warunek tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stornie bukmachera www.milenium.pl. Proces rejestracyjnym nie jest skompilowany. To sprawia, że każda osoba nie powinna mieć większych problemów z dokonanie założenia konta.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Milenium

Pakiet powitalny można jedynie odblokować poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji. To sprawi, że wspomniany operator dokona aktywacji pakietu powitalnego. W Milenium kod promocyjny można wpisać tylko podczas rejestracji konta.

Po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher Milenium przyzna darmowe środki równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać 1500 PLN. Wysokość bonusu uzależniona jest od wpłaty, np. gracz dokonał depozytu o wartości 700 PLN druga tama są wartość znajdzie się na koncie typera.

betclic kod promocyjny

Zwrot stawki za przegrany kupon u bukmachera Milenium

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty, a poza tym zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym dokona aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Jak się okaże, że zagrany kupon okazał się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej bukmacher dokona zwrotu 100% kwoty stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać 150 PLN.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Poza tym bukmacher oferuje codziennie swoim graczom promocję – „Happy Hours„, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach, a są one dostępne na stronie bukmachera Milenium, aby liczyć na ewentualną większą wygraną. Dodatkowo kupon musi spełnić poniższe warunki promocji:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna kupony bez podatku na zakłady z piłki nożnej
Następny artykuł1028 PLN bonusu od bukmachera Totolotek na start
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.