Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy zagrać dowolny kupon, na którym mus znajdować się minimum jedno zdarzenie z NBA, aby otrzymać ewentualny bonus.

Darmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS

Darmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas każdego spotkania finałowego w NBA nie będzie brakować. Tym bardziej, że zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny sezonu, tj. Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Gracz, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Bonus na finały NBA do 140 PLN” obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana akcja jest aktywna typerom wyłącznie w czasie trwania finałów NBA.

100 PLN za obstawienie finałów NBA

Zadaniem graczy w ramach promocji „Bonus na finały NBA do 140 PLN” jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • co najmniej jedno zdarzenie związane z meczem finałowym NBA
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna kuponu to 50 PLN
betclic kod promocyjny

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma za każdy kupon premię o wartości 20 PLN i to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony.

Bonus nez wpłaty własnej w STS:

Legalny polski bukmacher STS online PL oferuje każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać nawet premię o łącznej wartości nawet 1229 PLN.

Za samą rejestracje na konto gracza trafi 29 PLN bez wpłaty własnej, a także po dokonaniu depozytu użytkownik otrzyma premię 100% jej wartości, aż do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy na zakłady bukmacherskie będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, iż jest to jedyna możliwosć, aby ją wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCodzienne bonusy na Roland Garros od STS.
Następny artykułSporty wirtualne. Bonusy dla graczy od STS pula nagród 15 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.