Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy zagrać dowolny kupon, na którym mus znajdować się minimum jedno zdarzenie z NBA, aby otrzymać ewentualny bonus.

Darmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS

Darmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas każdego spotkania finałowego w NBA nie będzie brakować. Tym bardziej, że zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny sezonu, tj. Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Gracz, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Bonus na finały NBA do 140 PLN” obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana akcja jest aktywna typerom wyłącznie w czasie trwania finałów NBA.

100 PLN za obstawienie finałów NBA

Zadaniem graczy w ramach promocji „Bonus na finały NBA do 140 PLN” jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • co najmniej jedno zdarzenie związane z meczem finałowym NBA
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna kuponu to 50 PLN
betclic kod promocyjny

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma za każdy kupon premię o wartości 20 PLN i to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony.

Bonus nez wpłaty własnej w STS:

Legalny polski bukmacher STS online PL oferuje każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać nawet premię o łącznej wartości nawet 1229 PLN.

Za samą rejestracje na konto gracza trafi 29 PLN bez wpłaty własnej, a także po dokonaniu depozytu użytkownik otrzyma premię 100% jej wartości, aż do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy na zakłady bukmacherskie będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, iż jest to jedyna możliwosć, aby ją wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułCodzienne bonusy na Roland Garros od STS.
Następny artykułSporty wirtualne. Bonusy dla graczy od STS pula nagród 15 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.