Najnowsza promocja bukmachera BetClic dla graczy to „Combi Crush”. W ramach tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowy bonus o wartości 50 PLN za przegrany kupon z piłkarskiej Ligi Mistrzów.

„Combi Crush” u bukmachera BetClic

„Combi Crush” u bukmachera BetClic

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 30 września do 2 października.

Gracz, który chce wziąć udział w promocji bukmachera BetClic „Combi Crush” musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W promocji biorą udział kupony AKO, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej na zmagania z drugiej kolejki Ligi Mistrzów. Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Przed nami ciekawe pojedynki jak chociażby Barcelona vs Inter, Lille vs Chelsea czy też Tottenham vs Bayern.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą udział kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 50 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon przez gracza został rozliczony jako przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 3 października. Warto jest pamiętać, że każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Bukmacher BetClic nowym graczom na start oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji, a w zamian bukmacher dokona aktywacji Cashbacka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon okaże się przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu stawki. Gracz może maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera BetFan bonus do 3000 PLN i zakład bez ryzyka
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.