W niedzielę 7 lipca emocji w świecie piłki nożnej nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane spotkania finałowe w MŚ w piłkę nożną kobiet, finał Copa America oraz finał Złotego Pucharu CONCACAF. Bukmacher Forbet zwiększa przegrane dla swoich typerów w związku z tą imprezą.

Darmowa promocja na dzisiaj u legalnego bukmachera

Darmowa promocja na dzisiaj u legalnego bukmachera

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, który posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak warunek konieczny tej promocji to zagranie kuponu do 7 lipca do godz. 17:00.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się jedynie zdarzenia finałowe z MŚ w piłkę nożną kobiet, finał Copa America oraz finał Złotego Pucharu CONCACAF.

Oddany typna każdy mecz może być tylko podstawowy, tj. 1×2 (trzydrogowych) – 1: zwycięstwo gospodarzy, X: remis lub 2: zwycięstwo gości.

Stawka zagranego kuponu musi być równa kwocie 79PLN lub 159PLN, ale należy pamiętać, że kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Bukmacher dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz minimum jedno ze zdarzeń będzie nie trafione:

  • Nie trafisz jednego meczu – masz cały zwrot stawki!
  • Nie trafisz dwóch lub trzech typów – dostajesz 50% cashbacku!
Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Operator Forbet przyzna zwrot w formie środków bonusowych najpóźniej do 08.07.19 do godz. 16:00.

Promocja dla nowych graczy bukmachera Forbet:

Bukmacher Forbet zachęca do rejestracyjni nowych graczy. Wystarczy zarejestrować konto, a poza tym dokonać minimum jednej wpłąty, aby liczyć na darmowy bonus. Warto jest pamiętać, że bukmacher Forbet zwiększa łącznie trzy pierwsze depozyty, gdzie to można maksymalnie otrzymać 2000 PLN w formie bonusu:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo ten gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w gratisie 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla nowych graczy u bukmachera STS
Następny artykułDarmowa promocja na weekend u bukmachera Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.