Lubisz stawiać sporty wirtualne? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, który to za przegrana kupony przyznaje darmowy bonus w wysokości 10 PLN.

Legalny bukmacher Fortuna zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirutalne

Legalny bukmacher Fortuna zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirutalne

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest podczas tego weekendu, czyli w dniach 24.06.2019 do godz. 23:59.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu: solo, AKO lub MAXIKOMBI, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej bukmachera na sporty wirtualne.

Kupon może zostać zagrany zarówno poprzez aplikację mobilną jak i stronę internetową.

Darmowy bonus u bukmachera. kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu nur może być mniejsza niż 10 PLN.

Warto jest pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 23.06.2019 do godz. 23:59

Typer, który spełnia warunki promocji, a poza tym okaże się, że jego kupon został rozliczony jako przegrany otrzyma do bukmachera bonus w wysokości 10 PLN w formie punktów FKP. Środki trafią na konto gracza najpóźniej do 24.06.2019 do godz. 23:59.

Darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher Fortuna należy do tych operatorów, którzy przyznają darmowy bonus dla graczy, którzy założą nowe konto i przejdą poprawnie proces weryfikacji danych. W zamian operator przyzna bonus w wysokości 20 PLN.

Warto jest pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWeekendowa promocja u bukmachera Forbet
Następny artykułBonus nawet powyżej 200 PLN od bukmachera TOTALBet
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.