Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną promocją na skoki narciarskie. Wystarczy zagrać co najmniej dwa kupony, aby otrzymać extra premię i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Darmowe bonusy dla graczy na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Darmowe bonusy dla graczy na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Warto jest wiedzieć, że czeka nas bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich. Każdy z zawodników na pewno będzie chciał rozpocząć udanie dla siebie sezon. A przed nami w dodatku konkursy drużynowy i indywidualny na skoczni. A. Małysza w Wiśle.

Z tej okazji dostępna jest ciekawa oferta promocyjna na www.eFortuna.pl „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie”. Wystarczy zagrać co najmniej dwa zakłady, aby otrzymać w gratisie 30 PLN.

Gwarantowane 30 PLN za obstawienie meczy

Warunki promocji „Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie” są niezwykle bardzo proste. Wystarczy w każdy dzień tj. 21 i 22 listopada zagrać zakłady SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej
  • na każdym kuponie promocyjny musi znajdować się minimum jeden typ z związany z Pucharem Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle
  • stawka minimalna zakładu to 30 PLN
bonus bez depozytu od sts

Użytkownik, który obstawi skoki narciarskie i kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 30 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eFortuna 2021:

Bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na start w postaci bardzo ciekawego pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • pewne 20 PLN za założenie konta bez dokonania żadnej wpłaty
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jednak należy mieć na uwagę, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas każdy gracz, będzie mógł liczyć na wyżej wymienione bonusy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja u legalnego bukmachera Betclic Polska na mecz Włochy – Polska
Następny artykułDarmowe bonusy dla typerów za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.